Кафедра конституційного права

Шановні абітурієнти!

Юридичний факультет запрошує вас на навчання!

Наша адреса: проспект Центральний, 59а, аудиторія 314, також аудиторія 230 (приймальна комісія).

Call-центр приймальної комісії університету, де можна ставити будь-які питання щодо вступу: +380(6452)2-89-90 та +38095-008-60-89, +38095-618-98-89, +38093-834-25-43, +38098-289-89-99.

E-mail: call.snu.edu@gmail.com та vstup@snu.edu.ua

 

Детальна інформація для осіб, що вступають на 1 курс

Детальна інформація для осіб, що вступають на 5 курс (спеціалісти, магістри)

 

Для інформації: Юридичний факультет готує бакалаврів та магістрів за спеціальностями право, історія та археологія, філософія, а також за спеціальністю інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

Для вступу на 1 курс за спеціальністю 081 Право необхідні сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України (профільний), а також на вибір сертифікат або з іноземної мови, або з математики.

Для вступу на 1 курс за спеціальністю 032 Історія та археологія необхідні сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України (профільний), а також на вибір сертифікат або з іноземної мови, або з географії.

Для вступу на 1 курс за спеціальністю 033 Філософія необхідні сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України,  а також на вибір сертифікат або з іноземної мови, або з математики.

Для вступу на 1 курс за спеціальністю 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа необхідні сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України,  а також на вибір сертифікат або з іноземної мови, або з математики.

 

Випускники коледжів за відповідним напрямом навчання, можуть бути зараховані на 3 курс.

Ми не пропонуємо вам блискучу кар'єру  ви здатні  досягти успіхів самостійно завдяки освіті, отриманої в нас!

Ми навчаємо індивідуально кожного професійно всіх!

Відповідальна за професійно-орієнтаційну роботу

доцент кафедри Сергієнко Ганна Сергіївна

Тел.: 066-706-82-15

Інформаційний буклет про підготовку фахівців-архівознавців на базі повної загальної середньої освіти

Інформаційний буклет про підготовку фахівців-архівознавців на базі вищої освіти

Інформаційний буклет про проведення курсів підвищення кваліфікації для спеціалістів у галузі архівознавства та документознавства на базі вищої освіти з теми Документі потоки та масиви

Інформаційний буклет про проведення курсів підвищення кваліфікації для спеціалістів у галузі архівознавства та документознавства на базі вищої освіти з теми Сучасні архівні технології